www baner

LEKKA, WYTRZYMAŁA I STABILNA

Przyłbica ochronna HopeVisor jest pierwszą tego typu ochroną, wykonaną z ultralekkiego i bardzo wytrzymałego kompozytu z włókna węglowego. Najwyższa jakość wykonania, stabilność oraz komfort w najlepszej cenie.


Pobierz kartę produktu
przylbica zamknieta przylbica otwarta
 

 

kolo 2 
NAJWYŻSZEJ KLASY INNOWACYJNE MATERIAŁY

Do wykonania polskiej przyłbicy HopeVisor zastosowano najlepsze materiały:

  • Kompozyt z włókna węglowego o bardzo wysokiej wytrzymałości, elastyczności oraz lekkości, do tej pory wykorzystywany m.in. w Formule 1 – jedyna na rynku ptzyłbica z takiego materiału!
  • Szyba z wytrzymałego poliwęglanu litego zapewniająca maksymalną możliwą ochronę użytkownika - o wiele bardziej wytrzymały niż plexi standardowo stosowana w innych przyłbicach!
  • Komfortowa wyściółka przy głowie z materiału piankowego ze srebrną nitką, zapewniająca skuteczną wentylację oraz odprowadzanie potu, nie powodująca reakcji alergicznych - jedyna przyłbica z "oddychajacym" materiałem przy głowie!

     


Dzięki temu możemy zapewnić o jakości i bezpieczeństwie oferowanego produktu.Przyłbice ochronne HOPE Visor powstają w Poznaniu we współpracy firm:
logo color 03  Verbum logo.png
Dlaczego HOPE Visor?

WYSOKI KOMFORT PRACY
ikony przylbica reka

STABILNOŚĆ
- innowacyjny kształt przyłbicy oraz jakość konstrukcji i połączeń wraz z zastosowaniem nowoczesnych materiałów, zapewniają najwyższą możliwą stabilność podczas pracy 

ikony przylbica waga


LEKKOŚĆ
- przyłbicaHopeVisor jest o ok. 30% lżejsza od większości modeli dostępnych na rynku, dzięki czemu nawet wielogodzinna praca w niej będzie maksymalnie komfortowa 
ikony przylbica pioro


DELIKATNOŚĆ
– przyjemnyw dotyku i miękki materiał wyściółki mający stały kontakt ze skórą głowy użytkownika, dzięki zastosowaniu srebrnej nitki, posiada dodatkowo WŁAŚCIWOŚCIANTYBAKTERYJNE


 
 
PROSTOTA DEZYNFEKCJI
  
ikony przylbica sprawy Przyłbice ochronne HOPE Visor można w łatwy posób dezynfekować środkami na bazie alkoholu.
Porównanie przyłbicy HOPE Visor z typową przyłbicą
tabela
ZAMÓWIENIA: Email: hopemask@enforcemed.pl
Tel. 728 367 857
www.hopemask.pl